Reference

Kontakt na p. Dominika Vehovského jsem dostala ve chvíli, kdy jsem pomalu házela flintu do žita a abych řekla pravdu, nevěřila jsem už v zázrak. Pár týdnů předem jsem běhala od banky k bance a doufala, že můj problém, do kterého jsem se dostala jen důvěrou v blízkou osobu, někdo pochopí a najde způsob, jak z něj ven. Bohužel, nebo dnes bohudík, se tak nestalo. Dominik mě ihned seznámil s p. Petrem Kloboukem a mohu říct, že ihned po první schůzce, jsem z kluků měla dobrý pocit a opět mi svitla naděje. Přesto, že cesta k vyřeší mého problému byla složitá, pan Klobouk se nezalekl, naopak zabojoval a opravdu se snažil mi pomoci! Jeho lidského a profesionálního přístupu si dnes nesmírně vážím. Vyřešil mi mou životní situaci! Vždy mi byl schopen a ochoten ihned poradit, vždy vše co řekl platilo a tak to má být. Jednoduše OMAP Finanční skupinu, a.s. každopádně všem doporučuji! A dnes vím, že pokud budu v budoucnu cokoliv ohledně financí potřebovat, nebudu váhat a opět kluky oslovím! Děkuji!

Jednotlivec

Bohdana Moravcová - mzdová účetní

Pan Masný je skvělý profesionál ve svém oboru. Díky jeho znalostem a přístupu se mi podařilo zajistit hypotéku dle mých požadavků. Postaral se o vše, co bylo potřeba + poskytl skvělý poradenský servis. Kdykoli se na něj mohu obrátit a vždy mi vysvětlí a zajistí vše potřebné. S panem Kloboukem spolupracuji v oblasti pojišťovnictví, kde mi spravuje veškeré pojistky spojené s majetkem a zdravím. Jeho přístup je profesionální, zodpovědný a vždy veden ve velmi přátelském a pozitivním duchu.

Jednotlivec

Aleš Bilík - area coach

S „Lukym“ se známe pár let, kdy až jsem potřeboval řešit věci kolem osobních financí a nemovitostí, dostal jsem na něho doporučení od spoluhráčů. Ukázalo se, že svoji práci odvádí s plným nasazením, chutí a vždy věci dotahuje do konce, tak jak mi bylo řečeno. Sám vím, že po tvrdé a poctivé práci přichází odměna. Proto s čistým svědomím každému, kdo přemýšlí o člověku, aby mu pomohl a odpověděl na otázky kolem financí říkám, volejte Lukášovi.

Sportovec

Nemanja Kuzmanovič – profesionální fotbalista

S Vaškem se známe od doby kdy se ještě v této pracovní sféře nenacházel a velice jsme si sedli jako lidé. V době kdy teprve začínal v oblasti finančního poradenství, jsem začínal podnikat také já, a co se týče finanční oblasti byl jediný na koho jsem se mohl spolehnout. Byl jsem si jistý, že veškeré mé požadavky zajistí, a také zajistil. Dnes po ohlédnutí zpět můžu jen říct že lepšího člověka v této oblasti neznám. Je to profesionál na svém místě. Jsem spokojený po všech stránkách. Od prvního dne jsme spolu vše probírali a hledali jen ta nejlepší řešení ať už se jednalo o úvěr, životní pojištění, investici. Neustále jsme v kontaktu a řešíme další situace které nám život přináší. Vaška mohu jen doporučit – pro jeho přístup, profesionalitu ,skvěle odvedenou práci od A-Z.

Jednotlivec

Lukáš Trefil – fitness trenér

O firmě OMAP jsme se dozvěděli od známého, musím hlavně vyzdvihnout profesionální přístup, ve všem nám poradili, vše za nás vyřídili, dokonce navrhli řešení, abychom ušetřili, hypotéku jsme měli rychle a s velice nízkým úrokem vyřízenou, stejně tak i životní pojistku a spoření. Doporučili jsme ji i mým rodičů a i Ti byli nadmíru spokojeni. Hypotéku člověk bere asi jednou za život a my máme velice kladnou zkušenost, dostali jsme porovnání s ostatními bankovními subjekty, takže jsme měli srovnání, která je nejvýhodnější, stejně tak i k životní pojistce jsme dostali srovnání s jinými pojišťovnami, abychom si mohli zvolit tu, co byla pro nás nejvýhodnější. Rozhodně bych firmu OMAP doporučoval všem. Ještě jednou moc děkuji.

Rodina

manželé Kubíčkovi

S Lukášem spolupracuji dlouhodobě a to jak po osobní stránce,tak také po té firemní. Jeho předností je rychlost, obrovský přehled, díky kterému dokáže reagovat na potřeby člověka, a disponuje širokou nabídkou v komplexním poradenství. Vyhovuje mi,že vše řeším s jedním člověkem, který si případně vždy vše dořeší a zajistí veškeré podklady a informace. Po několikaletých zkušenostech mohu Lukáše maximálně doporučit.

Jednotlivec

Ing. Jakub Najdek – jednatel společnosti BeWooden company s.r.o.

Na pány Jana Vlčka a Martina Dzieržu jsme se před několika lety obrátili s požadavkem zajištění rizik, se kterými se naši pracovníci mohou setkat při jejich práci v dolech - odvedli výbornou práci. Dodnes se Ing. Dzierža příkladně stará o osobní finance velké části našich pracovníků.

Jednotlivec

Oldřich Ševčík - ředitel divize důlní hydraulika společnosti Hennlich, s.r.o.

Během své profesionální kariéry fotbalisty jsem potkal spoustu lidí v oblasti financí. Mám rád profesionální přístup a ten Ing. Lukáš Kužel a firma OM & Partneři splnila na jedničku.

Sportovec

Bc. Tomáš Mrázek - učitel, profesionální fotbalista

Chtěl bych poděkovat Ondrovi a jeho týmu za služby, poradenství, ale především vyzdvihnout lidský příjemný přístup k nám klientům. Rád bych touto malou připomínkou doporučil všem novým zákazníkům využít tyto finanční služby jako je - povinné ručení vozidla, pojištění rodinného majetku až po investice financí za účelem zajímavého zhodnocení. Služby Ondry Masného využívám již od roku 2009.

Jednotlivec

Jiří Hejzlar, Opava

Vaška znám již řadu let a troufám si říci, že je to člověk na správném místě. Pro mne a mou rodinu vždy zajistil nejvhodnější a zároveň nejvýhodnější řešení podle aktuálních či dlouhodobých potřeb. Je za každých okolností komunikativní, vstřícný, pozitivní, vždy ochoten řešit jakoukoli situaci či jen nezištně poradit. Na základě těchto zkušeností Vaška s klidným srdcem doporučuji nejen svým klientům. V mé profesi je pro mne spokojený klient vždy na prvním místě. Stejně tak to vnímám u Vaška a proto s ním velmi rád spolupracuji. Ve zkratce - profesionalita, empatie, loajalita vůči klientovi a hlavně lidský přístup.

Jednotlivec

Jiří Martiník – realitní specialista

Před třemi léty jsem započal spolupracovat se slečnou Markétou Šveláňovou, která pro mě a následně pro naši školu zajišťovala řešení v oblasti pojišťovnictví. Zpracovala nám všechny návrhy na vysoké úrovni s profesionálním přístupem. Na základě této zkušenosti spravuje i mé veškeré soukromé pojistky spojené s rodinným majetkem, pojištěním vozidel a zdravím. Její přístup je vysoce zodpovědný a je vždy veden ve velmi přátelském a pozitivním duchu. Její práci hodnotím i z hlediska následného řešení v případě již vzniklých pojistných událostí, které mi pomáhala excelentně řešit. Doporučuji ji i mým známým a také mým spolupracovníkům.

Jednotlivec

Ing. Josef Zemek – ředitel první Soukromé střední školy v Opavě

Ráda bych poděkovala společnosti OM & Partneři za poskytnutí jejich služeb. Velmi si vážím profesionálního poradenského servisu Ondry Masného, díky jehož znalostem a přístupu se mi podařilo řešit několik finančních produktů podle mých představ. Ať už se jednalo o životní pojištění, pojištění domácnosti nebo řešení hypotéky, vždy jsme našli optimální řešení.

Rovněž si cením profesionálního přístupu pana Petra Klobouka, za jeho poradenství, ale především vždy flexibilní a příjemný lidský přístup v řešení veškerých náležitostí, které usnadnily průběh celého procesu.

Ráda společnost OM & Partneři doporučím všem na základě vlastní dobré zkušenosti. Protože je jen málo firem, které vám poskytnou takovou kvalitu, profesionalitu a odbornost, jako jsem nalezla zde.

Sportovec

Mgr. Michaela Matochová - program director – The Little Gym

„Kužla“, tak jak se mu říká, za mnou přišel již zhruba 5 let zpátky a řekl, že jakmile budeš cokoliv potřebovat, volej mi. Je to člověk, který vždycky to co řekl, tak splnil do posledního puntíku. To na čem jsme se domluvili, tak to vždy bylo. Není třeba více slov k tomu, abych řekl. Ano, je to člověk na správném místě.

Jednotlivec

Petr Kašný - dlouholetý klient

Potřeboval jsem z pohledu financí získat radu a informace. Dostal jsem doporučení na firmu OM & Partneři. I já mohu tuto firmu a lidi v ní doporučit, jelikož se mi dostalo profesionálního přístupu a veškerých informací.

Sportovec

David Mikula - profesionální fotbalista

Spolupráce s Ing. Martinem Dzieržou trvá již více než 4 roky. Po celou dobu jejího trvání oceňuji zejména profesionální přístup, vědomosti a preciznost tohoto člověka, jež má pod správou mé kompletní finanční portfolio.

Sportovec

Matěj Hrabina - Fotbalista SFC Opava