Hypotéky, úvěry a financování

Jak najít nejvýhodnější cestu k vlastnímu bydlení a jiným snům?

Financování

Provedeme Vás celým procesem od začátku až do konce.

O vlastním bydlení sníme všichni. Statistiky ukazují, že průměrný Čech řeší financování vlastního bydlení až dvakrát za život. Naši poradci se v průměru věnují dvěma hypotékám každý měsíc.

Využijte naši srovnávací kalkulačku hypoték, která analyzuje nabídky všech bankovních domů v České republice, a začněte si plnit své sny o bydlení.

Naše kalkulačka Vám umožní získat přehled o možnostech financování a rovněž nám můžete nechat svůj kontakt. Rádi se Vám ozveme a pomůžeme s dalším postupem.

Zaměřujeme se na tyto produkty:

Certifikovaní poradci EFA

Srovnání nabídek všech bank díky naší kalkulačce

Úspora času a minimalizace stresu s vyřízením úvěru

Hypoteční úvěr

Podstata hypotečního úvěru spočívá v poskytnutí finančních prostředků pro zakoupení nemovitosti. Banka Vám půjčuje částku potřebnou na nákup a výměnou za to získává zástavní právo na samotnou nemovitost.

Tato forma úvěru se většinou splácí postupně v pravidelných měsíčních splátkách po dobu, kterou si dopředu zvolíte. Během této doby jste vlastníkem nemovitosti, ale banka má zajištění ve formě zástavy a může v případě nedodržení smluvních podmínek realizovat prodej nemovitosti k úhradě dluhu.

Zkuste si vypočítat, jaká bude měsíční splátka na Váš vysněný dům nebo byt.

Hypotéka na investiční bydlení

Češi rádi investují do bydlení, a to nejen do svého vlastního.

Trh s nemovitostmi představuje zajímavou možnost, jak si vytvořit pasivní příjem nebo bezpečně uložit a zhodnotit úspory. Hypotéka jako investice je skvělým tahem, který Vám může otevřít nové možnosti v oblasti investic.

Nemovitosti mají v portfoliu každého úspěšného investora své nezastupitelné místo.

Refinancování hypotéky

Už máte hypotéku a přemýšlíte o jejím refinancování? Nevíte, co to přesně znamená a zda je to pro vás výhodné? Nechte tyto otázky na nás. Poskytneme Vám komplexní informace o refinancování hypotéky a doporučíme nejlepší čas pro jeho provedení, aby Vám to přineslo co nejvíce výhod.

Refinancování hypotéky je často mnohem jednodušší a rychlejší, než si mnozí lidé myslí. S naší pomocí můžete refinancovat hypotéku bez zbytečného stresu a v minimálním čase.

Prozradíme Vám třeba to, že:

  • hypotéku můžete refinancovat už 3 roky před koncem stávající fixace úrokové sazby
  • refinancovat hypotéku navíc můžete i bez dokládání příjmu a daňového přiznání

 

Co tam máme dál?

Stačí nám zanechat svůj e-mail, a my se Vám ozveme, jakmile úrokové sazby dosáhnou výhodné úrovně pro refinancování Vaší hypotéky.

Stáhněte si kompletního průvodce hypotékou!

Na toto téma jsme připravili také průvodce "Jak na hypotéku?", který Vám poskytne ucelené informace a tipy k tématu hypotečního úvěru. Jako bonus pak přidáváme slovníček základních pojmů, kterým se nevyhnete a je lepší mít jejich vysvětlení hned po ruce.

Spotřebitelský úvěr

Rychle, jednoduše, online.

Spotřebitelský úvěr je dnes už něčím naprosto běžným. Půjčit si můžete skoro na cokoliv a skoro jakoukoliv částku. U spotřebitelských úvěrů jsou leckdy hodně široké možnosti využití a zpravidla nemusíte ani dokládat účel využití, své příjmy nebo další náležitosti.

Jsme tu pro Vás, abyste si vybrali ten nejvýhodnější spotřebitelský úvěr.

Máme s tímto druhem financování rozsáhlé zkušenosti. Dokážeme velmi rychle posoudit, jaký typ spotřebitelského úvěru a od jakého poskytovatele pro Vás bude nejvýhodnější. Upozorníme Vás na rizika a pomůžeme Vám získat vybraný spotřebitelský úvěr rychle a jednoduše.

Konsolidace úvěrů

Trápí Vás vysoké úroky u Vašich stávajících úvěrů a půjček? Nic není definitivní a všechno se dá vyřešit. 

Můžete zjistit, že konsolidace půjček, tedy sloučení více úvěrů do jednoho výhodnějšího je to pravé řešení. Možná zvolíme jako tu nejlepší možnost refinancování úvěru. A možná najdeme úplně jiné a ještě výhodnější řešení. Ale výsledek Vás rozhodně mile překvapí.

Kontaktujte nás a my Vám spočítáme, které řešení se vyplatí.

Jak bude probíhat spolupráce?

Kontaktujte nás a domluvíme si společnou schůzku.

  • společně pojmenujeme Vaše sny a cíle
  • vymyslíme nejlepší strategii, která Vám pomůže k jejich dosažení
  • zvážíme všechna rizika, pojmenujeme je a pokusíme se eliminovat jejich dopady
  • sestavíme individuální a zcela jedinečný finanční plán


Pokud Vám sestavená strategie z jakéhokoliv důvodu přestane vyhovovat nebo budete chtít cokoliv změnit (nebo s něčím pomoci), znovu se sejdeme, prodiskutujeme možnosti a upravíme strategii a finanční plán dle Vašich nových cílů.

Společně uspějeme.

Zanalyzujeme Vaši situaci.

Připravíme a vysvětlíme investiční strategii.

Vypracujeme detailní investiční plán přímo Vám na míru.

Navazujeme pravidelnou spolupráci a vedeme Vás k vytouženému cíli.

Zanalyzujeme Vaši situaci.

Připravíme a vysvětlíme investiční strategii.

Vypracujeme detailní investiční plán přímo Vám na míru.

Navazujeme pravidelnou spolupráci a vedeme Vás k vytouženému cíli.

Výstup z hypoteční kalkulačky není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je průměrnou nabídkovou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 3 000 000 Kč, se splatností 20 let (240 splátek), s pevnou roční úrokovou sazbou 6,19 % p.a. má měsíční splátku 21 823 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 0 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN (roční procentní sazba nákladů) je 6,37 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 5 237 520 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vycházejí z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. V reprezentativním příkladu není uveden poplatek za odhad nemovitosti, ani za správu úvěru. Tyto poplatky jsou závislé na zvolené bance. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

Kontakt

Máte otázky? Ptejte se.