Vážený řediteli, jednateli, statutární orgáne…, pro vás jsme schopni:

- zajistit financování podnikatelského záměru či kupovaného majetku, a to, ať už je daný subjekt nováčkem na trhu či dlouholetou stálicí,

- vyjednat provozní úvěr za nadstandardních podmínek,

- pojistit veškerý majetek, stroje, vozový park či odpovědnost za škodu pojištěním průmyslových a podnikatelských rizik,

- investovat volné firemní prostředky v návaznosti na priority a budoucnost společnosti,

- založit podnikatelský účet v bance bez vysokých poplatků za jeho vedení či např. vklady a výběry,

- zainvestovat finanční prostředky krátkodobě či dlouhodobě v návaznosti na specifika vybraného produktu a motivu prostředky investovat, ať už se bude jednat o podílové fondy, stavební spoření či penzijní připojištění.

- uzavřít zaměstnancům adekvátní pojištění odpovědnosti za škodu vůči zaměstnavateli,

- zlepšit finanční gramotnost a povědomí o financích zaměstnanců,

- zřídit příspěvky do penzijního připojištění či životního pojištění pro zaměstnance jako zajímavou formu firemních benefitů.

Hypoteční úvěry2,29%

Hypoteční úvěry

Spotřebitelské úvěry3,9%

Hypoteční úvěry

Majetkové pojištění-35%

Hypoteční úvěry

Životní pojištění-25%

Hypoteční úvěry

Spolupracující finanční instituce

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 03915689 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s., IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 03915689 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem Broker Trust, a.s., IČO: 26439719.

Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 03915689 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem Broker Trust, a.s., IČO: 26439719.

Bližší informace získáte www.brokertrust.cz/proklienty