Naše vizebudujeme společně
s Vámi a k Vaší spokojenosti.

Naše myšlení, hodnoty a vize

V naší společnosti klademe důraz na jedinou prioritu - VÁS. Všichni spolupracovníci jsou vedeni k tomu, aby klient a jeho požadavky byly vždy na prvním místě. Toužíme být nejlepšími, chceme, abyste se k nám rádi vraceli, kdykoli nás kontaktovali a to ve všech směrech, ve kterých vám dokážeme pomoci. Je pro nás velmi důležité, nebrat každé obchodní jednání a uzavření obchodu jen jako splněný bod. Dbáme na vysoké kvalitě, profesionalitě, lidskosti, spokojenosti a pocitu skvěle odvedené práce. Chceme, aby se synonymem těchto slov stala OMAP Finanční skupina, a.s.

Naší vizí je vybudování společnosti obhospodařující minimálně 100 000 klientů napříč Českou republikou. Už dnes působíme nejen v Opavě, ale také Ostravě, Brně a Praze. Jsme si jisti, že v budoucnu budou města s naší působností na mapě republiky výrazně přibývat a barvit ji do barev naši společnosti.

Rozsahem neméně významným cílem je pro nás založení vlastní investiční společnosti, která vám zajistí kvalitní výnosy při zachování nízké míry rizika.

Uvědomujeme si společenskou odpovědnost. Samozřejmostí tak je nejen podpora zvyšování finanční gramotnosti v populaci, ale také transparentnost finančních transakcí, citlivé zacházení s osobními údaji, ekologická politika či např. charitativní rozměr společnosti.

Budeme rádi, když i vám předvedeme naše schopnosti, styl, kvalitu a komplexnost naší práce a Vy se zařadíte mezi naši velkou rodinu spokojených klientů.

JSME LIDI, JAKO VY“ – OMAP Finanční skupina, a.s.